Hızlı iletişim: 0212 612 21 22 0532 668 27 48 info@kalemofis.com

Hakkımızda

                                                                            NEDEN KALEM OFİS?


Kalem Ofis 2005 yılından bu tarafa geniş ürün yelpazesi, çözüm odaklı çalışanlarıyla kamu kuruluşları ve tüm özel sektöre hizmet vermektedir.

FAALİYET ALANI
Kırtasiye, büro malzemeleri, matbaa, grafik, print, film çıkış, ofset ve ofis için gıda ve temizlik ürünü ihtiyaçlarının temini.

AMAÇ
Güvenilir hizmet, üstün kalite ve marka seçeneği, uygun fiyat, hızlı teslimat: MUTLU MÜŞTERİ

KALEM OFİS MARKASI
Kalem Ofis markası “kırtasiye ve büro malzemeleri” konusunda aranan bir marka haline gelmiştir. Firmamız devlet kurumlarında, belediyelerde, özel teşebbüslerde yapılan ihalelere davet edilmekte ve bu ihalelerde başarı sağlamaktadır.

ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞIM
Firmamız ürün hizmeti verirken çözüm odaklı yaklaşımı ilke edinmiştir. Firmamız sunulacak hizmetin kendine has özelliklerini göz önünde bulundurarak çözümcül yaklaşmaktadır. Hizmetin başarısı adına tam ve doğru çözümün oluşturulmasını sağlanmaya çalışmaktadır. Firmamız hizmet verirken ihtiyaçlarınız doğrultusunda maliyetlerinizi düşürüp tasarruf etmenize katkıda bulunur.

HİZMET ALTYAPISI
Firmamız konusunda uzman ekibiyle - telefon, faks, sosyal medya, mail, web hizmetlerini de kullanarak- her gün çok çeşitli kurumlara hizmet götürmektedir. Kırtasiye ve her çeşit büro ihtiyacı için gerekli malzeme ekiplerimiz tarafından zamanında ve eksiksiz olarak hazırlanıp yerine ulaştırılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ
Firmamız, büronuz için tüm kırtasiye ürünlerini, çeşitli büro malzemelerini, matbaa hizmetlerini, gıda ce temizlik ürünlerini sizin için temin etmektedir. İhtiyacınızın büyüklüğü ne olursa olsun (az ya da çok) tüm siparişlerinizi kısa sürede sizlere ulaştırmaktadır. Ürün yelpazemiz için internet sayfamızda ayrıntıları görebilirsiniz.

REFERANSLARIMIZ
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KARTAL BELEDİYESİ, TKYK ÇEKMECE BÖLGESİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ VB…